דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה

פורסם בתאריך :11/29/2018
 
אחרי הפסקה שנמשכה לתקופת 5 שנים החלטתי לחזור לראשות המועצה המקומית עילוט לפי רצון ובקשת תושבי הכפר להמשך העבודה החרוצה והרצופה למען טובת הכפר והתושבים ומכאן אני מודה לכל תושב שהעניק לי אמון ותמך במועצה מקומית עילוט היום אנו מתחילים מסע חדש ביישוב שאנחנו  בונים ביחד ואני רוצה להודות לתושבינו בעילוט לשיתוף הפעולה שלהם לתמיכתם בפרוייקט התחבורה הציבורית תהרחבת הכבישים כשכולם עזרו והעניקו אמון למועצה פקח על תהליך הפיתוח בעיר העתיקה ושכונת אלעין. ופיתוח אזור התעשייה והרחובות הראשיים.
אנו מבטיחים לכם להגשים את הפרוייקטים החשובים ביותר וחלוקת קרוב ל 500 שוברים לדיור לזוגות הצעירים ובעלי צרכים מיוחדים לפי מכרזים וזכאויות בפיקוח המועצה המקומית עם הנהלת מקרקעי ישראל והפרוייקט ממשיך הלאה כשהמועצה המקומית תיכננה לשווק 500 יחידות נוספות בשנים הקרובות בהר בהראן וזה על אף כל התנאים הכלכליים הקשים שאנו עוברים כל שנה בשל צימצום תקציבים במגזר הערבי.
מכאן אני קורא לתושבי עילוט להתאזר בסבלנות ולאפשר לזוגות הנזקקים שסובלים ממצוקת דיור בבחירת השוברים ואנו נעניק לכל צעיר וצעירה שובר דיור בעתיד הקרוב.
מכאן אני מבשר לכם שהמועצה המקומית עילוט הצליחה בתקופה האחרונה לפרוע את החובות של המועצה לפי תוכנית הבראה תהצלחנו לפרוע קרוב ל90% מהחובות.
פנינו מופנות לפיתוח שיכול כל אזרח לראות בתחום הלימודים והספורט, הרווחה, בניקיון ואיכות הסביבה ובתשתיות ובניית מוסדות ציבוריות. ומבין החשובים הקמת גני ילדים , הקמת והרחבת חטיבת הביניים ואישור הקמת בית ספר יסודי בשכונה המערבית , בניית קירות מגן ועוד.
מועצה מקומית עילוט בהנהלתה הנוכחית ובכל צניעות הצליחה לאחרונה לאמץ ולהקים פרוייקטים חברתיים לטובת היישוב ומביניהם:

פתיחת גני ילדים בהנהלת המועצה
פתיחת פרוייקט 360 לנוער במצוקה
פתיחת פרוייקט הגנת הסביבה.
פתיחת אגף ספורט ונוער
הכשרת מתנדבות לעבודה קהילתית בכפר
פיתוח יחידת הבטיחות בדרכים
פיתוח אגף המחמה בסמים ובאלכוהול
פיתוח אגף היישוב הבטוח (עילוט כפר ללא אלימות)
חלוקה, הקמה, מיספור ומתן שמות לרחובות.
פיתוח יחידצ הטיפול הפסיכולוגי
פיתוח יחידת קידום הנוער
להפוך את הקרקעות החקלאיות לאזורי בנייה.
עובדים למען פיתוח מפה מבנית לכפר והרחבת גבולות הכפר
עבודה על שיפוץ בית הקשיש
קבלת רישיון להרחבת בית הקברות המערבי והוספת 15 דונם.

קבלת רישיון לבניית מרכז טיפוח וגן רב תחומי
אנו רואים שכל התושבים ללא יוצא מן הכלל יש להם את תפקידם המוסרי והכלכלי להגשמת המטרות בבואם לפרוע את המיסים במועד כך שהם תרמו בעליית אחוז הגבייה והתנהגות חכמה זו מעידה על עזרת אנשי הכפר בפיתוח ובשגשוג הכפר.
ומכאו אני מודה לתושבי עילוט שמעניקים את העצות והעידוד בכדי שעילוט תישאר דוגמה לחיקוי.
אני מודה לתושבי עילוט על היחס הטוב ודו הקיום וקבלת האחר ומתן אמון במועצה ובראש המועצה וכל צוות העובדים.

בכבוד רב
אחיכם אברהים אבו ראס
ראש המועצה המקומית

הצטרף לרשימת התפוצה